strzałka do góry
LOGO

 

news

Wonga.com – testujemy promocję 750 zł na 60 dni za 10 zł

2014-08-13

źŸródło: mareiały własne

Wakacje powoli dobiegają końca. Sierpniowy długi weekend kusi możliwościami atrakcyjnego spędzenia ostatnich, być może w tym roku, pogodnych dni. Chęci są, plany powstaną w trakcie podróży, jednym słowem kolokwialny ,,spotan” gotowy. Przed kolejną porcją wakacyjnej przygody powstrzymywać może już tylko brak gotówki. Skąd szybko pożyczyć pieniądze na niewielki procent?

750 zł na 60 dni za koszty, które nie przekraczają 10 zł. Przelew na konto w ciągu 15 minut! Brak ukrytych kosztów, bez wychodzenia z domu. Na spłatę są dwie przyszłe pensje. – pod tymi sloganami wonga.com na szeroką skalę reklamuje promocję pierwszej pożyczki dla nowych klientów. Bankieria.pl sprawdza czy reklamy są oderwane od rzeczywistości, czy faktycznie pożyczymy 750 zł na 60 dni za 10 zł z przelewem w kilka minut.

Test pożyczki od wonga.com

Tytułem wstępu – potrzebujemy pilnie pożyczyć 750 zł, wybieramy najdłuższy okres spłaty – 60 dni. Sprawdzamy czy spełniamy kryteria stawiane klientom przez wonga.com.

Klientem wonga.com może zostać każda osoba legitymująca się dowodem osobistym, która zarejestruje się w serwisie internetowym firmy oraz potwierdzi swoją tożsamość. – Ponieważ spełniamy powyższe warunki przystępujemy do testu.

Ustawiony na biurku zegar wskazuje aktualnie godzinę 16:30 – czas start.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Na stronie głównej wybieramy interesujący nas okres spłaty oraz kwotę pożyczki – po kliknięciu w ikonę ,,Weź pożyczkę” zostajemy przekierowani do formularza rejestracyjnego, w którym należy podać dane osobowe oraz dane dotyczące zatrudnienia.

Na tym etapie wyrazić należy również zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez wonga.com oraz sprawdzenie historii w BIK.

Cała procedura nie zajmuje więcej niż 7 minut – warto przygotować sobie wcześniej numer rachunku, z którego należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 10 groszy oraz mieć telefon komórkowy, na który wonga.com wyśle SMS z PIN-em niezbędnym do ukończenia rejestracji.

Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych pól zostaniemy poproszeni o dokonanie weryfikacji danych osobowych. Wonga.com korzysta z usług firmy Dotpay, dzięki czemu przelewy realizowane są błyskawicznie.

Po zaksięgowaniu na rachunku wonga.com wpłaty weryfikacyjnej następuje weryfikacja wniosku. U nas zajęło to około 2 minut. Firma wyraziła zgodę, my zapoznajemy się z treścią umowy, którą podpisujemy wygodnie drogą elektroniczną.

Nim dopisujemy ostanie słowa niniejszego artykułu – dostajemy informację z banku, iż zanotowano na naszym koncie przelew przychodzący. Reasumując cała procedura zajmuje nie więcej niż 19 minut – tyle wskazuje zegarek na biurku – jest godzina 16:49.

Na zakończenie warto wspomnieć, iż szybkość wysłanych pieniędzy zależy od banku, z którego dokonujemy weryfikację. Nie wszystkie banki w Polsce obsługują przelewy natychmiastowe. Dokładną informację o czasie realizacji przelewów w poszczególnych bankach znajdziecie TU:  Dostępność natychmiastowych przelewów w Twoim banku (Wonga.com). 

Marzena Janowska

(bankieria.pl) 

news

Przeczytaj również

Najpopularniejsze artykuły w serwisie:Kalendarz

news

24 Wrzesień 2018 ( Poniedziałek )

Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Wiadomości

news

AKTUALNOŚCI
Informacje ze świata finansów


kontakt@bankieria.pl   |   +48 58 733 98 09   |   Bankieria Sp. z o.o.   |   ul. Morska 122A, 81-225 Gdynia   |   NIP 958 166 71 23


O NAS |
WSPÓŁPRACA |
REGULAMIN |
|

Jeśli podoba Ci się strona lub artykuł okazał się przydatny – polub Bankieria.pl na FB